+370 614 93670

Praktiškas ir žaismingas sodas

Apie

Gyvenamosios paskirties namas. Sklypo plotas – 9 arai.

Vieta

Vilniaus m.

Projektavimo apimtis

Atliktas sklypo funkcinis zonavimas, suplanuota reprezentacinė zona, poilsio erdvės, terasa, grilio zona, dažo zona, mažosios architektūros elementai, kietosios dangos, automatinė laistymo sistema ir lauko apšvietimas.

Kontekstas ir projektavimo užduotis:

Naujai statomas namas. Sklypas visiškai tuščias. Jau buvo įrengtos atraminės sienelės. Užsakovai pageidavo kuo daugiau privatumo. Reikėjo rasti būdą, kaip ir kuo pridengti atramines sieneles. Ypač, tą vietą, kur yra atraminės sienutės aukščių perkritimas ir tvoros aukščių skirtumas labai matomas.

Mūsų sprendimai:

Sklypas suskirstytas į funkcines zonas: suplanuota reprezentacinė zona, poilsio erdvės, terasa, grilio zona joje, dažo zona.

Terasoje po stogu suplanuota moderni lauko virtuvė. Patogu bendrauti, arti stalas, virtuvės įranga. Stogo dėka lauko virtuve bus galima naudotis ištisus metus. Efektyviai išnaudotas terasos plotas.

Suprojektuota terasa. Išskirtinis sprendimas – terasoje įkomponuota augalų sala. Ji suskirsto didelę terasą į dvi atskiras zonas. Ja ypač malonu gėrėtis iš namo vidaus.

Suprojektuotas sporto, laisvalaikio daugiafunkcinis įrenginys, kuris ne tik užtikrins daugybę veiklų lauke ir papuoš erdvę, bet ir pridengs nepageidaujamą vaizdą. Čia bus galima sumontuoti skirtingus įrenginius – sūpynes, hamaką, lipimo virvę, kopėtėles, bokso kriaušę, gimnastikos sienelę. Kadangi įrenginys yra multifunkcinis, jame esančius įrenginius galima lengvai pakeisti atsižvelgiant į besikeičiančius šeimos ar augančių vaikų poreikius.

Modernaus stiliaus želdynai. Atsižvelgiant į namo architektūrą pasirinktas modernus apželdinimo stilius. Naudojamos aiškios linijos, geometriniai elementai ir tiesios formos.

Suprojektuota daržo zona. Greta šiltnamio klientų patogumui suplanuotas hidrantas laistymu, nusiplauti daržovėms, rankoms.

Priekiniame kieme reprezentacinėje zonoje atsisakyta vejos dėl siauro ir ilgo ploto. Nuspręsta vietoj tradicinio tako prie namo sienos įrengti platų, patogų betono arba akmens plokščių taką.

Galutinis rezultatas:

Parengtas modernaus stiliaus apželdinimo projektas. Išsprendėme problemą – želdiniais paslėpėme atramines sienas, jų aukščių perkritimus. Ypatingai džiaugiamės aktyvaus laisvalaikio erdve, kuria galės mėgautis ne tik šeimos nariai, bet ir svečiai. Pasyvesniam poilsiui suprojektuota terasa, kurioje veiklos taip pat ras visi.

PRIEŠ

PO

Paslaugos

Konsultacija

Projektavimas

Įgyvendinimas

Klientų atsiliepimai: