+370 614 93670

Konsultacija

Ar man to reikia?

Jūsų svajonių sodo dizaino kūrimas prasideda nuo konsultacijos. Dauguma galvoja, kad prieš kreipiantis į specialistą jie privalo žinoti ko jie tiksliai nori. Nebūtinai. Iš tiesų, ko reikia, tai norėt kurti kartu, leistis į Jūsų sodo kūrimo kelionę, o vėliau rūpintis augalais, juos puoselėti. Pradėkite kurti savo svajonių sodą šiandien ir susisiekite dėl konsultacijos vietoje arba nuotoliu.

Konsultacija atvykus į vietą.

Kuriant būsimą viziją visų pirma norime pažinti Jus. Kiekvieno žmogaus gyvenimo būdas, prioritetai, skonis yra saviti. Aplinkos pajautimas ir poreikių išsiaiškinimas bei supratimas yra labai svarbūs. Pirmojo susitikimo metu susipažįstame su planuojamos aplinkos ypatumais, identifikuojame savybes, tokias kaip dirvožemio tipas, reljefas, saulės šviesa ir vėjo kryptys. Stengiamės išsiaiškinti jūsų poreikius bei lūkesčius, suprasti kas jums yra artima ir gražu. Klientai raginami pasidalinti vaizdinėmis nuorodomis, pvz., nuotraukomis iš Pinterest, žurnalų iškarpomis, kurios juos įkvepia. Konsultacija yra pagrindas sėkmingam tolimesniam kliento ir dizainerio bendradarbiavimui. Svarbu abiem pusėms atvirai bendrauti, dalintis idėjomis ir užtikrinti, kad dizaino vizija atitiktų kliento lūkesčius ir praktinius sumetimus. Pasiūlome būtent jums skirtos ir pritaikytos aplinkos idėjas. Randame vietą Jūsų laisvalaikiui, mėgstamoms veikloms, užsiėmimams. Apgalvojame sprendinius kur sklype šios zonos turėtų būti ir kaip jas išpildyti. Suteikiame informaciją apie pagrndinius siūlomus augalus, jų auginmo ir priežiūros niuansus. Džiaugiamės galėdami kiekviename sklype rasti ir pasiūlyti išskirtinių, unikalių sprendimų.

Nuotolinė konsultacija

Paslaugas teikiame neapsiribojant geografija. Galime padėti sukurti aplinką ne tik atokiausiuose Lietuvos kampeliuose, bet ir toli už Lietuvos ribų. Natūralu kyla klausmas – o kaip tai įmanoma, kaip tai vyksta? Video pagalba galima lygiai taip pat įsigilinti į esamą situaciją, kaip ir lankantis sklype. Svarbu nufilmuoti situaciją atsižvelgiant į pateiktas rekomendacijas. Išsamaus klausimyno dėka išsiaiškiname jūsų norus, poreikius ar problemines vietas. Neskubant, apgalvotai galite apsvarstyti daugalį svarbų klausimų apie kuriuos gal būt dar nepagalvojote. Visą šią informaciją išanalizuojame dar iki susitikimo ir ant jūsų sklypo plano parengiame koncepcinį pasiūlymą, t.y. eskizą. Koncepciniame plane atsispindi sklypo funkcinių zonų išdėstymas, kietųjų dangų, vejos ir želdynų formos plokštumose bei tūrinėse kompozicijose, sklypo dizaino koncepcija ir mažosios architektūros elementai. Visa tai nuosekliai ir detaliai aptariame nuotolinės konsultacijos metu. Nors tai dar tik vizija, tačiau jau galima aiškiai matyti kaip mes judėsime, ką veiksime ar ką matysime leidžiant laiką konkrečioje erdvėje.

Pageidaujant, po konsultacijos parengiame pasiūlymą projektavimo paslaugoms.

Klientų atsiliepimai: