+370 614 93670

Kraštovaizdžio projektų įgyvendinimas

Ar man to reikia?

Mes pasirūpinsime parengto projekto įgyvendinimu. Bendradarbiaujame su įvairių sričių rangovais. O gal būt jūs patys mėgstate sodininkauti? Padėsime jums įsigyti augalus, juos atvešime, išdėliosime į iš anksto parengtas sodinimo vietas. Jums beliks tik pasodinti.

Svarbu suprasti, kad kraštovaizdžio projektų įgyvendinimas gali trukti nuo kelių dienų iki kelių metų, priklausomai nuo projekto sudėtingumo, gamtinių sąlygų ar kitų, su projektu nesusijusių darbų eigos. Kompetentingas ir atsakingas planavimas padės užtikrinti sėkmingą įgyvendinimą. Kad būtų pasiektas geriausias rezultatas, būsime vietoje ir įsitikinsime, kad kraštovaizdžio projektas yra nepriekaištingai įgyvendintas – nuo konstrukcijų iki augalų pasodinimo.

1. Dalyvavimas procese leidžia atidžiai stebėti vykdomą darbą,

užtikrinti kokybę. Tai padeda išvengti nukrypimų nuo projekto arba identifikuoti galimas problemas.

2. Bendravimas su klientu viso proceso metu užtikrina,

kad būtų atsižvelgiama į jo pageidavimus, o prireikus būtų galima atlikti tam tikrus pakeitimus.

3. Statybos metu gali kilti nenumatytų iššūkių ar kliūčių.

Dalyvaudami procese galime kartu greitai rasti sprendimus ir prireikus atlikti pakeitimus.

4. Darbų eigos koordinavimas leidžia pasiekti,

kad projektas būtų vykdomas maksimaliai operatyviai.

5. Faktinis įgyvendinimas gali šiek tiek skirtis nuo projektavimo planų

dėl praktinių sumetimų arba nenumatytų veiksnių. Dalyvaujant projekto įgyvendinime užtikriname, kad nebus nukrypstama nuo bendros projekto vizijos,išsaugomi projekto estetiniai ir funkciniai tikslai.

6. Net ir baigus įgyvendinti projektą,

vėlesni apsilankymai sklype padeda įvertinti, kaip laikui bėgant vystosi sukurta aplinka, ar reikia kokių nors koregavimų.

Dėmesys detalėms ir efektyvus bendradarbiavimas tarp kliento, rangovo ir kraštovaizdžio specialisto yra labai svarbūs visame įgyvendinimo procese. Tai padeda užtikrinti, kad galutinis rezultatas atitiktų pradinę projekto viziją.

Klientų atsiliepimai: