+370 614 93670

Ar Jums reikalingas kraštovaizdžio projektas?

Projektas Jums padės minimaliomis pastangomis ir sąnaudomis pasiekti maksimalų rezultatą. Turint aiškų projektą galima lengvai planuoti darbų eiliškumą ir mėgautis ne tik rezultatu, bet ir procesu.

Profesionaliai parengtas kraštovaizdžio projektas leidžia pažinti savo būsimą sklypą. Pamatysite, kur bus įrengtos funkcinės zonos, jas jungiantys takai, kaip želdinių grupės padės sukurti erdves, tūrius ir įsilies į supančią aplinką.

Augalų žydėjimo kalendorius padės įsivaizduoti kokios spalvos ir kvapai bus jūsų sode tam tikru laiku. Profesionaliai parengtas kraštovaizdžio projektas yra esminis įrankis aplinkos sutvarkymo darbams organizuoti. Taip pat, jis padeda planuoti išlaidas, ir esant poreikiui skaidyti darbus į atskirus etapus.

Neturint patirties kuriant aplinką labai lengva suklysti. Būtina turėti įvairiapusių žinių ne tik apie augalus, dirvožemį, drenažą, bet ir bendrai apie statybas. Kai kurios klaidos yra lengvai pataisomos, o kai kurios gali pareikalauti milžiniško fizinio darbo ar net didelių investicijų.

Todėl, dėl apželdinimo projekto parengimo rekomenduotina kreiptis į šios srities specialistus iš karto. Tai yra bendras kūrybinis procesas kartu su jumis.

Sprendimai padaryti projektavimo metu tiesiogiai įtakos kiek laiko ir lėšų vėliau teks skirti priežiūrai. Turint parengtą detalų ir aiškų projektą galima nesunkiai jį įgyvendiniti patiems visą iš karto arba etapais. Taip pat galima patikėti projekto įgyvendinimą specialistams.

Klientų atsiliepimai: